Affton | Megan Kay Gallagher Magna Cum Laude |
| Elle Redel |
| Tessa Gabrielle Sottile Magna Cum Laude |
Alexandria | Robin Luella Cooksey Master of Accountancy |
Arnold | Dalton James Kaeshoefer |
| Maria A. Leon |
| Anna Marie Manzelli Magna Cum Laude |
| Jenna Lynn Manzelli Cum Laude |
| Bailee Noelle Suedmeyer Cum Laude |
| Samuel Taylor Thomas Cum Laude |
| Emily Wohlstadter Magna Cum Laude |
Ashland | Benjamin John Walter Grabner Cum Laude |
| Hugh Raden Keene Cum Laude |
| Ian Nicholas McCluskey Cum Laude |
| Riley Clara Scheer Magna Cum Laude |
Aurora | Lauren Seifried Master of Arts in Education |
Ballwin | Robert D. Abels Cum Laude |
| Kristen Nicole Baranski Master of Accountancy |
| Audrey Noelle Brinkhorst Master of Arts in Education |
| Elizabeth Anne Butler |
| Samuel Jacob Caldwell |
| Hannah Louise Elmore |
| William Conan Griffin Magna Cum Laude |
| Daniel Roy Huffman Cum Laude |
| Brendan Edward Kelly Magna Cum Laude |
| Micah Min Li Kuan Cum Laude |
| Paul Richard Myers Cum Laude |
| James Jacob Nicholson Summa Cum Laude |
| Samuel Andrzejewski Noringriis Master of Arts in Education |
| Kelly Shannahan |
| Caroline Grace Vogl Cum Laude |
Barnhart | Lucia June Miloscia |
Belle | Sara Bethany Price Master of Arts |
| Kayla Snyder |
Benton City | Clay Dalton Thebeau Master of Athletic Training |
Bloomfield | Clara Elizabeth Ollinger Summa Cum Laude |
Blue Eye | Joshua Paul Taylor Cum Laude |
Blue Springs | Taylor Branson |
| Tiffany Jo Davenport Summa Cum Laude |
| Vivian Alexandra Graham Magna Cum Laude |
| Mallori Paige Morgan |
| Sierra R. Pollard Cum Laude |
| Katelyn Rusert Summa Cum Laude |
| Blake Lee Summers Summa Cum Laude |
| Miranda Jean Whitworth Master of Arts in Education |
Boonville | Paige Elizabeth Peterson Magna Cum Laude |
| Noah Brett Rogers Summa Cum Laude |
Brashear | Jacob Michael Bleything |
| Hailey Lynn Lawrence |
| Saydie Elizabeth Potter Magna Cum Laude |
Bridgeton | Elliott David Leong Master of Arts in Education |
| Madison Vonarx |
| Brandon Wilkes II |
Brookfield | Chase Rylee Baker Summa Cum Laude |
Brookline Sta | Zachary James Murphy Magna Cum Laude |
Bucklin | Kaela Jane Herington |
Buffalo | Breanna McNellis Magna Cum Laude |
Byrnes Mill | Kayla Nicole Wheelehan |
Camdenton | Sara Ann Hamilton |
Cameron | Angelique Daisy Beasley Master of Arts in Education |
Canton | Gavin James Arnold Master of Accountancy |
| Saylor McIntosh Collins Master of Accountancy |
| Morgan Flood |
| Sydnee Lynn Hoewing Master of Accountancy |
| Tristan Jean Porter Master of Accountancy |
Cape Girardeau | Emily J. Buerck Summa Cum Laude |
Carrollton | Whitley Rae Davis |
Cedar Hill | Nathan J. Bufka |
| Khristopher Uy Childers |
Centralia | Madeline Alyse Bostick Summa Cum Laude |
| Brandon Walter Moore Summa Cum Laude |
| Daniel W. A. Nadler Cum Laude |
| Sarah Linn Oliver Cum Laude |
| Conrad Bennie Salisbury Cum Laude |
| Jessica Faye Wells Magna Cum Laude |
Chesterfield | Eli Thomas Avery |
| Courtney Nicole Berghoff Magna Cum Laude |
| Ruby Brattain Magna Cum Laude |
| Clare Fults Summa Cum Laude |
| Matthew Thomas Hoekzema Magna Cum Laude |
| Annika Nicole Hofer Magna Cum Laude |
| Diana Mary Jost Cum Laude |
| Aisha Khorana Cum Laude |
| Blake Davis Mangan Cum Laude |
| Isaac John Pleus |
| Megan Elizabeth Ramberger |
| Seth Andrew Smith |
| Stephanie Marie Vierling |
Chillicothe | Caleb M. Stull Master of Arts in Education |
Clarence | Torey Lathaniel Clark |
Clayton | Thomas Cormier Summa Cum Laude |
| Max William Grasser Master of Arts in Education |
Clinton | Emily Balke Cum Laude |
Coatsville | John Coleman Davenport |
Columbia | Madelyn Lorraine Beahan |
| Mason Verle Chandler Magna Cum Laude |
| Conner W. Cotton Master of Arts in Education |
| Cassie Jo Edmiston Magna Cum Laude |
| Kaitlyn Grace Farmer |
| Jake Thomas Floyd Master of Arts in Education |
| Brandon Hackamack Master of Accountancy |
| Bailey Nicole Hawkins Cum Laude |
| Alyssa Marie Morris Summa Cum Laude |
| Maya Diann Mouton Cum Laude |
| Alexa Kay Newkirk Summa Cum Laude |
| Gemma Saathoff Summa Cum Laude |
| Avery Mae Schroeder Summa Cum Laude |
| Aspen Larissa Unerstall Magna Cum Laude |
| Dylan Joseph Valleroy Cum Laude |
| Emily Marie Zaner Master of Accountancy |
Cottleville | Adam Joseph Paris |
Creve Coeur | Anna Rose Buchheit Master of Arts in Education |
| Paul T. Gibson Cum Laude |
| Michael Meehan Cum Laude |
| Yogini Kantibhai Patel Summa Cum Laude |
| Patrick Liam Quirk Magna Cum Laude |
| Kari Brooke Thompson |
Dardenne Prairie | Chloe Hollander |
| Andrew Stephen Lind Master of Accountancy |
| Bryan Patrick Ritchey Summa Cum Laude |
De Soto | Amanda Rose Kolb |
| Catherine Jean Roppel |
Dearborn | Katie Marie Parkhurst Summa Cum Laude |
Des Peres | Emily Lauren Goodwin Magna Cum Laude |
| Shannon Margaret Morrissey Cum Laude |
Ellisville | Jacob Quincy Foster Cum Laude |
| Jessica Channy Hughes |
Eureka | Justin Dong Yung Collins |
| Christopher P. Engsberg Magna Cum Laude |
| Tori Ann Kettenacker Magna Cum Laude |
| Ann Marie Mantia |
| Mansi Trivedi Cum Laude |
| Nicholas M. Wigge |
Excelsior Springs | Seth Allen Edwards Master of Accountancy |
Farmington | Sara Gale LaChance |
| Evan Benjamin Reeves Summa Cum Laude |
Fenton | Rebecca Lauren Adams Cum Laude |
| Peyton Nicole Bell Summa Cum Laude |
| Madelyn A. Brinker |
| Kevin Davis |
| Samantha Grace DeMoor Cum Laude |
| Jordan Michael Elrod |
| Jonathan David Gacioch |
| Theodore David Greer Magna Cum Laude |
| Jacob Calvin Gronemyer |
| Mary Claire Hogan Magna Cum Laude |
| Jordan Adalene Lewis Master of Arts in Education |
| Sarah Lynn McGinnis |
| Carson William Rohan |
| Jacob Schneider |
| Samantha Nicole Smith Cum Laude |
| Noah C. Stelmachowicz |
| Nicole Marie Tonkovic Master of Arts |
| Jenna Katherine Walsh |
| Alexander Matthew Wegman |
| Tyler Kenneth West |
Ferguson | Isabella Marie Cabonce Summa Cum Laude |
Festus | Peter Ho Master of Arts in Education |
| Mary Elizabeth Sita Master of Accountancy |
Florissant | Kyiah Leshae Bell |
| Kameron Troy Boucher Cum Laude |
| Emma Danielle Famous Magna Cum Laude |
| Rebecca Ruth Fazio Master of Accountancy |
| Ketoura Ngwa |
| Sophia Grace Pinz Magna Cum Laude |
| Abigail Catherine Poindexter Master of Arts |
| Emily B. Schaeffler Master of Arts in Education |
| Alexander Joseph Sosa Cum Laude |
| Zachary Michael Weinman |
Foley | Karlie Ann Minnehan Summa Cum Laude |
Foristell | Christopher Alex Ramey Master of Arts in Education |
| Abby Roe Magna Cum Laude |
Franklin | Jordan Caroline Schler Cum Laude |
Fulton | James Ronald Hill |
| Colleen Elizabeth Van Norman Cum Laude |
Gladstone | Steven Lewis Smith |
| Eldridge Kent Villegas Summa Cum Laude |
Glencoe | Jared T. Hagemeier |
| Erika Grace Youngberg Cum Laude |
Grain Valley | McKenzie Marie Snyder Cum Laude |
Greenwood | Michael Paul Meyers Cum Laude |
| Camden Andrew Sprouse |
| MaryClare Claudine Stoker Master of Arts in Education |
Hannibal | Natalie Paige Bartels Cum Laude |
| Morgan Alise Bross Cum Laude |
| Dalton Allen Goewey |
| Madison Chastain Harris |
| Adam Timothy Ledbetter Cum Laude |
| Breanne Elizabeth Norton Master of Arts in Education |
| Trevor Conrad Gregory Watson |
Harrisonville | Jared Bloustine Master of Accountancy |
Hayti | McKenzie Garner Cum Laude |
Hazelwood | Connor Joseph Blair Summa Cum Laude |
| Syrus Duffy Cum Laude |
| Kevin Valleroy Summa Cum Laude |
| Himaja Yerragunta |
Hermann | Valerie Michelle Hagedorn Master of Arts |
| Olivia Jane Pohlmann Cum Laude |
High Ridge | Emma Claire Coleman Magna Cum Laude |
| Madeleine Nicole Desens |
| Alexandra Marie Medler Summa Cum Laude |
Hillsboro | Hannah F. Dickmann Summa Cum Laude |
Holts Summit | Naomi Gayle Williams Magna Cum Laude |
House Springs | Katherine Marie Liebman |
| Ryan Alan Pivoney Cum Laude |
Houston Lake | Allison Mae Garrett Cum Laude |
Imperial | Madison Hake |
| Haley Maria Koch Master of Arts in Education |
| Kayla Ann Lewis |
| Abby Miriani Master of Arts in Education |
| Emma Nicole Poisson Summa Cum Laude |
| Jennifer Kay Stroups Cum Laude |
| Kacey Waldrop |
| Avery Wingfield |
Independence | Chloe Elizabeth Miller Cum Laude |
| Kaellyn Rojas |
| Liam Rosenau |
| Brooke Nicole VunCannon Master of Athletic Training |
Jackson | Madison A. Rau Master of Arts in Education |
| Lillian Rose Schell Summa Cum Laude |
| Andrew T. Zieba Magna Cum Laude |
Jefferson City | Andrew Crawford |
| Jacob Nicholas Frank Cum Laude |
| Lydia Noel Harms |
| Joshua Harrison Jay Summa Cum Laude |
| Matthew Randy Kaiser |
| Savana Luebbert Master of Accountancy |
| Jonas D. Miller Magna Cum Laude |
| Alexis Paige Nelp Cum Laude |
| Mary Katherine Renkemeyer Summa Cum Laude |
| Alison Riggs Summa Cum Laude |
| Rachel Loretta Smith |
| Nora McKenzie Vegiard Cum Laude |
| Adam Walker Summa Cum Laude |
Joplin | Spencer Allan Newell Magna Cum Laude |
Kahoka | Tressa Campbell |
| Karlee M. Phillips Master of Arts in Education |
| Addison J. Sprague |
Kansas City | Noora Abdi Amin |
| Gabriel James Andersson Magna Cum Laude |
| Kaelin Elizabeth Bemis Cum Laude |
| Adaline Rose Bray Magna Cum Laude |
| Austin James Brooks Summa Cum Laude |
| Sophia Nicole Cuni-Mertz Magna Cum Laude |
| Kayla Nicole Decker Summa Cum Laude |
| Kelly Janae Decker Summa Cum Laude |
| Caleb Hunter DeWitt Summa Cum Laude |
| Mason Hall Dickhut |
| Emily Nicole Green Summa Cum Laude |
| Mahan J. Hadjian Summa Cum Laude |
| Molly Havens |
| Madeline Leigh Hensley Magna Cum Laude |
| Carolyn Elizabeth Klamm Magna Cum Laude |
| Courtney Klein Cum Laude |
| Hannah Long |
| Lydia Lynn Lundquist Magna Cum Laude |
| Allison McMichael |
| Bruce Mena-Sierra Cum Laude |
| Esobel Moore |
| Abigail Sara Moreno |
| John Nicholas Morrione |
| Jessica Morrison Magna Cum Laude |
| Salvatore John Paris Cum Laude |
| Elly M. Puckett Summa Cum Laude |
| Alexandra Elaine Rogers |
| Dayten Sage Rose Summa Cum Laude |
| Bethany Schatz Magna Cum Laude |
| Kaitlyn Pearl Springate Magna Cum Laude |
| Rachel Bethany Stubbs |
| Meghan Noel Venus |
| Leo Martin Walsh III |
| Nicholas Matthew Wilson Master of Accountancy |
Kearney | Anthony Whalen Cum Laude |
Kimberling City | Peyton Laurel Beasley Master of Arts in Education |
Kirksville | Alexandra Blair Arabas Cum Laude |
| Brendan Baker |
| Brooklyn Michelle Banning Magna Cum Laude |
| Claire Frances Benevento Magna Cum Laude |
| Colby Michael Bratton |
| Lilly Brumfield Cum Laude |
| Joseph Burbee Cum Laude |
| Kira Rynea Bacon |
| Adrienne Campbell |
| Andrew J. Cowan |
| Alexa Day Cum Laude |
| Austin Gregory Day |
| Chiara Degenhardt Master of Arts in Education |
| Nguyen Do Cum Laude |
| Lydia N. Donaldson Magna Cum Laude |
| Phuong Duong |
| Mario David Fong Lopez Cum Laude |
| Nestor Javier Fong Lopez |
| Reza Hamidi Cum Laude |
| Matthew Hamilton Cum Laude |
| Angeline Marie Hansen Summa Cum Laude |
| Faith Suzanne Howard Master of Arts in Education |
| Michelle Katherine Howell |
| Zhaofeng Huang |
| Chuma Michael Humphrey |
| Willie F. Jackson II |
| Kelci Rae Johnson |
| Spencer Johnson Cum Laude |
| Binu KC Master of Accountancy |
| Beomchang Kim Magna Cum Laude |
| Karen Bjork Kubin Master of Arts |
| Charles Nathanial Lee |
| Chang Li |
| Mangsi Hangma Limbu Magna Cum Laude |
| Jenna Lee Herrin Cum Laude |
| Stephanie McNab Pacheco Cum Laude |
| Meredith Elise Murphree Cum Laude |
| Ha Thi Thu Nguyen Summa Cum Laude |
| Hoang Nguyen Summa Cum Laude |
| Ngoc Nguyen Magna Cum Laude |
| Chisom Onyekwere |
| Ebenezer Osei |
| Emma Elisabet Palumbo Magna Cum Laude |
| Angelina Partenheimer Summa Cum Laude |
| Marissa Danielle Pina |
| Machayla Wade Poe |
| Zoe S. Rechav Magna Cum Laude |
| Jacklyn Reitz |
| Emma Louise Rice Magna Cum Laude |
| Christopher James Roberts Magna Cum Laude |
| Collin James Roberts Master of Accountancy |
| Jared Charles Rohm |
| Michael Todd Rucker, Jr. Master of Arts |
| Yordanos Schneider Cum Laude |
| Grishnab Sen |
| David Shah Cum Laude |
| Elisabeth Marie Shirk Magna Cum Laude |
| Deepson Shrestha Cum Laude |
| Simon Shrestha |
| Kavya Singh |
| Ryan T. Slaughter |
| Sydney Dione Snyder Master of Arts in Education |
| Sarah Elizabeth Steensma |
| Austin Flynn Sykes Cum Laude |
| Anh Ta Cum Laude |
| Tung D. Thai Summa Cum Laude |
| Long Nam Tran Magna Cum Laude |
| Francesca Nicole Valente |
| Emily VanHorn Cum Laude |
| Molly Simenson Vittengl Summa Cum Laude |
| Jiayang Wang |
| Kun Wang |
| Yifan Wang |
| Skyler Noel Wiemann |
| Bidan Yang Magna Cum Laude |
| Logan Yardley |
| Miranda Young |
Kirkwood | Amanda Claywell Master of Arts in Education |
| Benjamin Mitchell Collins |
| Carlow Anastasia Doyle |
| John Blair Love Cum Laude |
| Spencer Raymond |
| Samantha Nicole Slane Master of Arts in Education |
| Jacob Patrick Wacker Cum Laude |
Knob Noster | Mollie Jade Lynn Magna Cum Laude |
Knox City | Morgan Miller |
La Plata | Christian Braden Hansen |
| Matthew S. Safley Master of Arts in Education |
| Laura Smith Magna Cum Laude |
Lake Ozark | Logan James Benedict |
| Grant Burton Cum Laude |
Lake Saint Louis | Allison Ball |
| Ashley Nichole Bone Magna Cum Laude |
| Daniel D.Nagy Magna Cum Laude |
| Brooke Marie Hierholzer Master of Arts in Education |
| Maxwell Joseph Moellering |
| Katherine Sanders |
Lake Winnebago | Alexandra Marie Marko Summa Cum Laude |
Lathrop | Ashlynn Renee Frazier |
| Tristan Frazier Cum Laude |
Lebanon | Tony S. Lucas, IV Master of Arts in Education |
Lees Summit | Cameron S. Akeson |
| Brianna Mackenzie Combs Cum Laude |
| Allyson Dawne Ebert Cum Laude |
| Baylee Mara Hatter Master of Arts in Education |
| Austin Daniel Heineman Cum Laude |
| Shu-Ting Hsu |
| Addison Marie Leabo Summa Cum Laude |
| Madelyn Shamsi Mahurin Cum Laude |
| Noah Anthony Keith Martin |
| Emily Danielle Masters Magna Cum Laude |
| Hanna Amani Nabulsi |
| Kaitlyn Suzanne Owens Magna Cum Laude |
| Holly Ann Peters Magna Cum Laude |
| Logan Jane Peterson Magna Cum Laude |
| Nicholas Michael Pritchett Summa Cum Laude |
| Robin Snyder |
| Jennifer Abigayle Steele |
| Lynn Ashley Williams Cum Laude |
| William August Wood Master of Arts in Education |
Leonard | Jonathan Edward Johnston |
Lewistown | Trenton Hendrick |
Liberty | Dana Bartch Magna Cum Laude |
| Brock Boysan Magna Cum Laude |
| Elizabeth Anne Lovesee Master of Arts |
| Morgan Richards Summa Cum Laude |
| Raechel Sherrick Cum Laude |
| Madison Elaine Walker Cum Laude |
Linn | Kelsey Elizabeth Brandt Summa Cum Laude |
| Jessica Ann Riegel Summa Cum Laude |
Macon | Nolan Richard Bright Summa Cum Laude |
| Brock R. Emanuel Summa Cum Laude |
Madison | Annalie Hoppe Cum Laude |
Manchester | Karis Dawn Chapman Summa Cum Laude |
| Ann Ruth Rapp Magna Cum Laude |
| Cameron Lucille Wells |
Marshall | Allison Ann Barnes Summa Cum Laude |
| Jaylee Rayanne Hazell Magna Cum Laude |
Marthasville | Caleb Joseph Ruether |
Martinsburg | Bethany Mae Schmidt Cum Laude |
Maryland Heights | Anastasia Barnum |
| Hannah Elise Beckman Cum Laude |
| Aaron Clark |
| Jacob Kayser |
| Kathleen Sue McNeary Summa Cum Laude |
| Nicholas Tyler Pruett Cum Laude |
| Jennifer Joyce Urban Cum Laude |
| Clayton Watts Summa Cum Laude |
Memphis | Rachel Emmaline Duzan Master of Arts in Education |
Mexico | Cooper Scott Manns |
| Nyja Michelle Elizabeth Mitchell |
| Renae Lynn Owen Cum Laude |
Moberly | Hannah L. Finnell Master of Accountancy |
| James Wesley Walker Master of Arts in Education |
Monett | Joshua Dean Brown Master of Arts in Education |
Monroe City | Brienna Long |
Moscow Mills | James Cole Brendle |
| Alyssa Scyler Higgins |
| Ashlyn Porter |
| Anna Sullivan Magna Cum Laude |
Mount Vernon | Justin Calvert Schaedler Master of Arts |
New Bloomfield | Baylee Noelle Garrett Summa Cum Laude |
| Alex Joseph Vogel Magna Cum Laude |
New Haven | Anna Lee Miller Cum Laude |
New London | Jessica Ellen Christner |
Nixa | Kaitlyn Paige Barnes Cum Laude |
| Morgan Kemp Master of Arts in Education |
| Hannah Sinek |
O Fallon | Kaitlyn Elaine Amos Cum Laude |
| Kevin Alexander Barrow Magna Cum Laude |
| Gavin Davidson Master of Arts in Education |
| Shelby Nicole Duessel Summa Cum Laude |
| Hailey Marie Edelen |
| Rachel Fortney Magna Cum Laude |
| Sarah Gainer Cum Laude |
| Tyler W. Gilbert Master of Accountancy |
| MacKenzie Lynne Hahn Cum Laude |
| Karissa Hill Summa Cum Laude |
| Samantha Kay Krause Cum Laude |
| Abigail L. Naumann |
| Amber Parkinson Master of Arts in Education |
| Madeline Grace Parres Cum Laude |
| Sarah Gean Powers Master of Accountancy |
| Taylor Marie Reinsch Cum Laude |
| Thomas Sebacher Cum Laude |
| Mikaela Jen Szwargulski |
| Cole Urbaniak |
| Emilena Zobel |
Odessa | Madison Eileen Thornburg Cum Laude |
Osage Beach | Rachel G. Buttram Master of Arts in Education |
Owensville | Ryan D. Kottmann Cum Laude |
Ozark | Jason Daniel Baltz Cum Laude |
Pacific | Braden Leuthauser |
Palmyra | Isaac Tobias Gottman Master of Arts in Education |
| Brock Mathew Malone |
Park Hills | Dylan James Toombs Magna Cum Laude |
Parkville | Nina Eve Simone |
Pattonsburg | Hannah Scott Magna Cum Laude |
Peculiar | Emma Marie Miller Master of Accountancy |
Perryville | Caleb Hadler |
| Austin Michael Hotop Magna Cum Laude |
| Levi Anthony Krauss Master of Accountancy |
| Zachary Scott Layton |
| Jonathan Paul Mueller Summa Cum Laude |
Pevely | Evelyn Opper Summa Cum Laude |
Platte City | Tyler Wade Kuehn |
Poplar Bluff | Lillie Pettypool |
Purdin | Blair Danee Buswell |
Raymore | Molly Elaine Johnson Summa Cum Laude |
| Molly Alexandra Moore Cum Laude |
| Riley Wagner Cum Laude |
Raytown | Naomi Elizabeth Ruhman |
Richards | Chelsey Jeans Cum Laude |
Richmond | Cecilia Davis Summa Cum Laude |
| Madison Fulte Magna Cum Laude |
Richmond Heights | Sarahann Smith |
Rogersville | Ryan Turner Burch Magna Cum Laude |
Rolla | Lucas Marling |
| Jeffrey Moss Cum Laude |
Saint Ann | Samantha Beehler |
| Havanna Elaine Lowes Cum Laude |
| Alyssa Armika-Tanay Tipler |
Saint Charles | Chloe Aguilar Master of Arts in Education |
| Javier Alejandro Alvarado Magna Cum Laude |
| Daniel Borrelli |
| Grant McNally Brand |
| Elizabeth Buchholz Master of Accountancy |
| Emily Bushway |
| Patrick Michael Bynum |
| Kory B. Carter |
| Riley Benjamin Dawkins Summa Cum Laude |
| Emma Diane Divendal |
| Satiah Rose Duval Master of Arts in Education |
| Elizabeth Eleanor Eshenroder |
| Hannah Nicole Freitas Magna Cum Laude |
| Kieran Eli German |
| Rebecca Hilsabeck Master of Accountancy |
| James William Huss Master of Accountancy |
| Madelyn Kreienheder Master of Arts in Education |
| Shannon Krekeler |
| Cameron Synclair Lashley |
| Shane Henry Loewenstein |
| Taylor Amanda Lyles Cum Laude |
| Alexander Thomas Joseph Martin Cum Laude |
| Breanne Marie Martin |
| Jeff Masters Master of Accountancy |
| Michaela Dawn McCoy |
| Marjorie Leighann Palmer Cum Laude |
| Madison Reneigh Roloff Master of Arts in Education |
| Madison Marie Rozycki Master of Arts |
| Abigail Rose Sanders Master of Arts in Education |
| Noah Harrison Schleicher Cum Laude |
| Andrew Thomas Schrautemeier Cum Laude |
| Vivian Scott Summa Cum Laude |
| Matthew J. Thiele |
| Katherine Aree Varner Cum Laude |
| Katie Nichole West Cum Laude |
Saint James | Dawson Michael Lynch Summa Cum Laude |
Saint Joseph | Rebecca Sue Albertson Master of Arts in Education |
| Colin Daniel Drown Master of Arts in Education |
| Katherine Rosemary Kline |
Saint Louis | Lindsay Bals Magna Cum Laude |
| Alexandria Barge Summa Cum Laude |
| Clare Marianne Bishop Summa Cum Laude |
| Christine Ann Boschert Master of Accountancy |
| Elena Kai Bowland |
| Ericah Marie Brown |
| Eric Bruce |
| Maxwell James Chappell Magna Cum Laude |
| Lucy Chitwood |
| Cassidy Lynn Clark |
| Kayla MariRose Collins Cum Laude |
| William Morris Connolly Summa Cum Laude |
| Gina L. Cracchiola Master of Arts in Education |
| Brittany Marie Dlugos |
| Jacob Edward Dobbs Master of Accountancy |
| Landon Eggers Cum Laude |
| Kaitlynn Elyse Ellis |
| Ethan S. Farrar |
| Meghan Fitzgerald |
| Andrew Thomas Flynn Cum Laude |
| Mark Franz |
| Michael Franz |
| Johanna C. Fuehne Summa Cum Laude |
| Chloe Garcia Summa Cum Laude |
| Rebecca Geraghty Master of Accountancy |
| Allison Cremins Golomski |
| Pablo A. Haddock |
| Alexander T. Hammon Cum Laude |
| Lydia Christine Hampel Master of Arts in Education |
| Lesley Marie Hauck Summa Cum Laude |
| Elisabeth Jade Held Summa Cum Laude |
| James Hereford |
| Lawrence Herron |
| Kyle Hidalgo Cum Laude |
| Alexander D. Hirst Magna Cum Laude |
| Zachary Thomas Hisler |
| Abigail Nicole Hobold |
| Molly McCarthy Huebner Magna Cum Laude |
| Hannah May Hunter |
| Joy Denise Johnson |
| Tyler Joseph Kaelin |
| Emma Kanerva Magna Cum Laude |
| Emily Grace Keefe Cum Laude |
| Alyssa Keune Magna Cum Laude |
| Arifa Klokic Cum Laude |
| Mitchell J. Kronsbein |
| Caroline Morris Lesch Summa Cum Laude |
| Nina Marciano Magna Cum Laude |
| Allison Ann Maschhoff Summa Cum Laude |
| Allison Jane McEnery Master of Arts in Education |
| Karlie Eileen McKinnis Master of Accountancy |
| Ashley Marie Merideth Master of Arts in Education |
| Grace Anne Milford Master of Arts |
| Elizabeth Marie Nickrent Cum Laude |
| Mary Elizabeth Nixon Master of Arts in Education |
| Meaghan O’Connell Master of Arts in Education |
| Neer K. Patel Magna Cum Laude |
| Kennedy Marie Post Master of Arts in Education |
| Adele Raquepaw Cum Laude |
| Olivia Rekittke Magna Cum Laude |
| Brandon Grant Rose Summa Cum Laude |
| Madison Ann Rupprecht Magna Cum Laude |
| Calvin Hartzel Schaefer |
| Ethan R. Schneider |
| David Alexander Shengelia Magna Cum Laude |
| Jayla Nicole Simms Cum Laude |
| Jacob Tyler Stange |
| Lucas Arthur Steffens |
| Justin Sweeney Summa Cum Laude |
| Katherine Swenson Magna Cum Laude |
| Julie Ann Thomassen Magna Cum Laude |
| Michael Tortorello |
| Paul Willferd Trebing |
| Sarah Ren?? Voss |
| Teresa Nicole Waeltermann |
| Jacob Calvin Wendel Summa Cum Laude |
| Daijha D’Nae Wilkes |
| Jack Bishop Willie |
| Valerie S. Winkler Summa Cum Laude |
Saint Peters | Ama Antwi |
| Audrey Ann Baker Summa Cum Laude |
| Claire Eileen Braunfeld Magna Cum Laude |
| Alyson Ann Bumstead |
| Madison Rose Clifton |
| Austin Wyatt Derbak Cum Laude |
| Shane Michael Gallagher Master of Arts in Education |
| Andrew Donald Gentry Magna Cum Laude |
| Kayley Nicole Hagl Master of Arts in Education |
| Samantha Alice Hunsel Magna Cum Laude |
| Mollie B. Lamzik |
| Kaytlin Marnati Master of Arts in Education |
| Sydney Caroline Steins Modaff |
| Reilly Anna Newton |
| Kyra Peper Cum Laude |
| William Sills Master of Arts in Education |
| Mark Van Coutren Cum Laude |
| Dayna Vassallo |
| Molly Wade |
Saint Thomas | Rebecca Frances Schroeder Magna Cum Laude |
Sainte Genevieve | Sami Richardson Cum Laude |
Salem | Marcus Edward Jessen |
Salisbury | Ellen Elizabeth Weimer Magna Cum Laude |
Sappington | Nicholas Tran |
Savannah | Andrew P. Wright Cum Laude |
Sedalia | Steven A. Bradbury |
| Emma Clair Rollings Summa Cum Laude |
Shelbina | Albana Ismaili Cum Laude |
| Dawson B. Wood |
Shelbyville | Donald Levi Cullifer |
| Micah Linberger Summa Cum Laude |
Sikeston | Bryston Lynn Beggs Summa Cum Laude |
| Cana Bles |
Silex | Samantha Jo Lagemann Master of Arts in Education |
Smithville | Katelyn Grace Alexander Summa Cum Laude |
| Austin F. Bell |
| Ashleigh Sharkey Summa Cum Laude |
Spokane | Adam Michael Barker Summa Cum Laude |
Springfield | Justin Michael Gassel |
| Joshua Michael Glor |
| Mason Riley Hatch |
| Benjamin LeMon Master of Accountancy |
| Allison Morgan Lewis Summa Cum Laude |
| Anna Lynne Mercer Cum Laude |
| Avery Scott Morrison Cum Laude |
| Quinn Mortimore |
| Elizabeth Grace Rosebrough |
| Meredith Elaine Spargo Summa Cum Laude |
Stanberry | Alex Jerald McQuinn Cum Laude |
Sullivan | Joshua German Magna Cum Laude |
| Edward Lucas Kirk |
| Madilyn Marie McClain Cum Laude |
Tipton | Wyatt Dean Schmidt |
Town And Country | Caleb Socha |
Trenton | Wyatt Whittle |
Troy | Lindsay Kaye Bradshaw Magna Cum Laude |
| Samuel Christian Heidemann Cum Laude |
| Mary Ann Ingrassia Cum Laude |
Truesdale | Makenzie Crawford Master of Athletic Training |
Union | Cody Dean Boyd Summa Cum Laude |
| Joseph Oliver |
| Travis Timothy Stahlman |
Unionville | Derek H. Luscan Cum Laude |
Valley Park | Natalie Paige LeBaube |
Versailles | Brody T. Bass |
Villa Ridge | Noah Benjamin Anderson Cum Laude |
| Randi Marie Brueggemann Cum Laude |
| Elizabeth Belle Maune Cum Laude |
| Tiffany Lynn Winistoerfer Cum Laude |
Warrenton | Abigail Bracht Summa Cum Laude |
| Anna Reid Chandler |
Washington | Abigail N. Drummond |
| Martha Jane Glastetter Summa Cum Laude |
| Lydia Rose Helfrich Summa Cum Laude |
| Catherine Holtmeyer Master of Arts |
| Catherine Holtmeyer Master of Arts in Education |
| Alexis Paige Oetterer Magna Cum Laude |
| Jeffrey B. Peters Summa Cum Laude |
Webster Groves | Emma Anne Harrelson Magna Cum Laude |
| Kelsey Ortinau Cum Laude |
| Payton Sullivan Magna Cum Laude |
| Vivian Fuchs Whaley |
Weldon Spring | Jacob Alexander Elieff |
| Emma Nicole Fellows |
| Michael Richard Williams III |
Wentzville | Danielle Elizabeth Aubuchon |
| Amanda Barnhouse Cum Laude |
| Rachel Lynn Barnhouse Cum Laude |
| Mikayla Ashley Bryan Cum Laude |
| Allyson Renee Dolson |
| Abigail Nicole Halbert Cum Laude |
| Gabrielle Dyan Kershman |
| Mackenzie Rae Miller |
| Kathleen O’Toole |
| Chloe Janelle Panhorst Summa Cum Laude |
| Hannah Rose Pohl Master of Arts in Education |
| Rachel Thompson Cum Laude |
West Plains | Emily Nicole McKinzie Summa Cum Laude |
Wildwood | Michael Christian |
| John Venne Harrop |
| Justin Kenneth Houldsworth Cum Laude |
| Alyssa Nicole Jackson |
| Gianna Noelle Jamski Summa Cum Laude |
| Caitlin Elise Kelly Master of Arts in Education |
| Reuben Gerhardt Kern Summa Cum Laude |
| Jacob Messer |
| Margaret E. Moloney |
| Sydney Elissa Morin Cum Laude |
| Grayson Anne Nickolaison Master of Arts |
| Deacon Alexander Owens |
| Brittany Rissmann |
| Emily Clare Schaper Magna Cum Laude |
| William Matthew Schatz Summa Cum Laude |
| Barrett Schroeder |
Wooldridge | Karlie Ann Strawhun Summa Cum Laude |
Wright City | Haley Nicole Venable |