Albany | Anna Grace Master of Arts in Education |
Appleton City | Marita Elise Moore |
Arnold | Katelynn Christian |
| Thomas Kekeisen Magna Cum Laude |
| Jay Marifjeren Kelner |
| Grant Eric Parsons |
Ashland | Kelly Knierim |
Ballwin | Seth Daniel Betzler Summa Cum Laude |
| Jacqueline Marie Biever Cum Laude |
| Megan Elizabeth Casserly Cum Laude |
| Kassidy Claire Deutschmann Summa Cum Laude |
| Katherine Feldkamp Magna Cum Laude |
| Rachel Garozzo Cum Laude |
| Sabrina Marie Gerritzen |
| Audra Lynn Hartwell Cum Laude |
| Shannon Elizabeth Hayes Cum Laude |
| Alex Hoffmann |
| Tingting Hua Magna Cum Laude |
| Lauren Alice Jin |
| Emily Mausshardt Cum Laude |
| Craig William McLaurine |
| Kelly Ann Moroney Cum Laude |
| Jessica Eileen O’Brien |
| Kyle Padberg Master of Accountancy |
| Mary Katherine Pearson |
| Giang Pham Magna Cum Laude |
| Jennifer Lynn Phillips Cum Laude |
| Matthew Phillips Cum Laude |
| Marissa Renee’ Ranchel Master of Arts in Education |
| Ashley Elizabeth Robinson |
| Meghan Scott |
| Alexa Kate Stanley |
| Laura Brooke Tarantino Summa Cum Laude |
| Nicole Michele Ulmer Master of Arts in Education |
| Rachele Mariah Ulmer |
| Janelle Wilson Walker |
| Kayleigh Sigrid Wood Valedictorian/Summa Cum Laude |
Belton | Stephanie Michelle Gruetze Summa Cum Laude |
| Austin James Hornbostel Cum Laude |
Black Jack | Maria Angelic West |
Bland | Angela Janet Soest Cum Laude |
| Danielle Marie Soest Post-Baccalaureate Major |
Blue Springs | Travis Lee Belknap Cum Laude |
| Andrew Michael Brogan |
| Rachel Katherine Graef |
| Brent Michael Henderson Magna Cum Laude |
| Dakota L. Henning Magna Cum Laude |
| Matthew Edward Judd Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Lindsey Michelle Lafal Summa Cum Laude |
| Anson Phillip Long-Seabra Magna Cum Laude |
| Jordan Danielle Noland |
| Gary Parker Master of Accountancy |
| Chad Timothy Stohlmann Magna Cum Laude |
Boonville | Katherine Dorn Vest |
Bowling Green | Evan Glenn Cerven Master of Arts in Education |
| Sadie Pafford Master of Arts in Education |
| Joseph W. Ringhausen Master of Arts in Education |
Brentwood | Ana Patricia Del Castillo |
| Maggie Anita Mortensen |
| Geoffrey George Winkleman Summa Cum Laude |
Bridgeton | Christopher Alexander Aman Cum Laude |
| Natalie Beck Master of Arts in Education |
| Ryan Micheal Napier |
Brookfield | Johnny Trent Hoover Valedictorian/Summa Cum Laude |
Brunswick | Daniel Blake McCurry |
Cairo | Annika Marie McAtee |
| Hannah Marie Wehar Master of Arts in Education |
Camdenton | Brennan Matthew Tolnay Cum Laude |
Canton | Charles DeWitt |
| Joseph Raymond Musholt |
Cape Girardeau | Gage Clinton Hahs Cum Laude |
| Paxton Taylre Lemmons Magna Cum Laude |
| Andrew Overmann Summa Cum Laude |
| Eva Morena Trunzo |
| Logan Lee Webb |
Carrollton | Shelby Ruth Powell |
Centerview | Rebecca Gatson |
Centralia | Emily Diane Million Magna Cum Laude |
| Mollie O’Day |
Chesterfield | Sarah Kathryn Barger Summa Cum Laude |
| Ashley Bredow Master of Arts in Education |
| Christopher McShane Carter |
| Anusha Cherupalla Cum Laude |
| Corey Elizabeth Conroy Cum Laude |
| Blake Christopher Grojean Cum Laude |
| Amanda M. Hellwege Cum Laude |
| Sarah Horne |
| Ross Houldsworth |
| Theresa Marie Howe |
| Sason Jadali Magna Cum Laude |
| George Nelson Magna Cum Laude |
| Alexandra Neumann Cum Laude |
| Daniel Noonan |
| Emily Michelle Schnaare Cum Laude |
| Mellisa Kathryn Wurtz |
Clarksville | Kelsea Michelle Dorsey Master of Arts in Education |
Columbia | Jacqueline Noelani Arnold Cum Laude |
| Erica Danielle Beck Cum Laude |
| Emily Marie Churchill Magna Cum Laude |
| Grace M. Cripps Master of Arts |
| Thomas James Fieser Cum Laude |
| Jessica Ho |
| Madison Tylor Jones |
| Taylor Kramer Master of Arts |
| Mengxi Li |
| Andrew Louis Meyer Master of Accountancy |
| Paul Moe |
| Nicole Elise Neville Cum Laude |
| Samantha Nielsen |
| Cory Edwin Mark Novak |
| Megan Valere Pluym |
| Joseph Ethan Pratt Summa Cum Laude |
| Erica Raines Master of Arts in Education |
| Erica Raines Master of Arts |
| Richard C. Shewmaker Cum Laude |
| Holly Justine Troyer Magna Cum Laude |
| Jingjing Yu |
Cottleville | Caitlyn Elizabeth Opsal |
| Allyson Nicole Randazzo |
Creve Coeur | Marc Jason Hansell |
Crystal City | Trey Alexander Lewis |
| Morgan Price |
Cuba | Elizabeth Mary Barreca Cum Laude |
| Patricia Keilani De La Garza |
| Alex Garber |
Dardenne Prairie | Krista Elise Davidson Cum Laude |
| Madison Elizabeth Hartke |
| Zachary A. Hollstrom Master of Arts in Education |
| Niki Saulich |
De Soto | Morgan Samantha Fauth Cum Laude |
| Lorin Raquel Wolf |
Dearborn | Stephanie Renee Parkhurst Magna Cum Laude |
Defiance | Sydney Elaine Cornett Magna Cum Laude |
| Adam Hall Summa Cum Laude |
Des Peres | Marisa Evens Badamo Cum Laude |
| Angela Barco Cum Laude |
| Olivia Jayne Lackey Summa Cum Laude |
Dittmer | Lauren Rae Young |
Dixon | Alexander James Miller |
Easton | Caroline Suzanne Blazer Valedictorian/Summa Cum Laude |
Edina | Devin Lynn Gudehus |
| Natalie Marie Gudehus Cum Laude |
Ellisville | Courtney Michelle Cahill |
| Alison Badger Moessner |
Eolia | Brent Hammett Master of Arts in Education |
Eureka | Quaid Besing |
| Sydney Elizabeth Gosik Cum Laude |
| Orion Guan Magna Cum Laude |
| Joshua David Liebmann |
| Joshua Sander Master of Arts in Education |
| Austin Lee Tinsley Magna Cum Laude |
| Eric David Wickert Jr. Master of Arts in Education |
| Matthew Michael Yancey |
| Dalton Robert Zeiser |
Everton | Karina Anne Critten |
Fair Grove | Johnnie Jo Hudgings |
Farmington | Ashley Margaret Gaines Summa Cum Laude |
| Nathan Taylor Komar Summa Cum Laude |
| Jesse Joseph Simmons |
Fenton | Lindsey Christine Applegate Magna Cum Laude |
| Justin Andrew Efken |
| Caleb Fisher |
| Allegra Flores |
| Noelle Rose Kellermann Cum Laude |
| Joseph Robert Schenck |
| Abigail Bernice Sherman Magna Cum Laude |
| Zayne Hamza Tindall Master of Arts in Education |
Ferguson | Antonio Blake Gomez Magna Cum Laude |
| Kyle Martino Cum Laude |
Festus | Nicholas John Kronlage Cum Laude |
| Anna Michele Witte Summa Cum Laude |
Florissant | Joseph Roman Bogdajewicz |
| Jennifer Joyce Draper Cum Laude |
| Lucille Elizabeth Furlong Master of Arts in Education |
| Deirra Gross |
| Rose Kathleen Linhares Magna Cum Laude |
| Sarah McCaughey |
| Gerard Patrick Moranville II |
| Nolan Alexander Walsh Cum Laude |
| Jacob Wehmer Master of Accountancy |
| Jessica Marie Wilke Master of Arts in Education |
Foley | Tana Sierra Neels Magna Cum Laude |
Foristell | Madeline Anne Elliott Master of Arts |
| Wyatt Andrew Fones Cum Laude |
| Joshua Wayne Gilmore Summa Cum Laude |
| Spencer Hughey |
| Nathan Taylor Scott |
Freeburg | Katie Allison Dickneite Magna Cum Laude |
Fulton | Ashlee Dayle Thompson Cum Laude |
Gerald | Sara Elizabeth Aiken |
| Scarlett Marie Warner Magna Cum Laude |
Grandview | Caleb Hunter Rew Cum Laude |
Green Castle | Tristan Lee Daniels |
| Meghan Jones |
Greentop | Katie Jo Bailey Master of Arts in Education |
| Kaitlin Marie Fitzgerald Master of Arts in Education |
| Christopher Wyatt Hooper |
| Collin Michael Kuntz Summa Cum Laude |
| Heather Leanne Kuntz |
| Christian Wesley Nolte |
| Chloe Blythe Robinson |
Greenwood | Joelle Ann Beusterien |
| Christina Celeste Jones Master of Arts |
Hannibal | Kevin S. Bross |
| Destiny Divine Reed Magna Cum Laude |
Harrisonville | Madison Nicole Allen |
Hazelwood | Geri Danielle Farrell Master of Arts in Education |
Hermann | Steven Patrick Aaron Emmons |
Hillsboro | Amanda Marie Darby |
| Savannah Nicole Peters |
| Megan Elizabeth Steighorst |
Holts Summit | Emma Jane Westin Master of Arts in Education |
| Emily Katherine Wilkes |
Imperial | Brody Julius Aubry |
| Carly Rae Cummiskey |
| Brendan Murphy |
| Alyssa Marie Naes Magna Cum Laude |
| Natalie Elizabeth Welch |
Independence | Trevor Matthew Anderson |
| Rebecca LeeAnne Atchley |
| Courtney Taylor Green |
| Dakota Joe Caleb Kiper Magna Cum Laude |
| Laura LaMastres |
| Duane K. Price III |
| Randy Soto Cum Laude |
| Kodey Michael Springate |
| Zachary Wayne Wenig Valedictorian/Summa Cum Laude |
Jackson | Zachary Mark Vogel Summa Cum Laude |
Jefferson City | Emily Grace Allen Cum Laude |
| Taylor Nicholle Ashcraft Cum Laude |
| Jason Bangert Master of Accountancy |
| Isaac Carmichael |
| Natalie Brooke Elrod Magna Cum Laude |
| Abigayle Leann Haug |
| Savannah Lin Hoff Cum Laude |
| Jenna N. Holzer |
| Brittany Nicole Kaiser |
| Monica L. Katnik Summa Cum Laude |
| Jason Michael Kremer Magna Cum Laude |
| Tyler Luebbert |
| Michael Thomas McCoy Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Rex William Michitsch Magna Cum Laude |
| Suzette Nicole Nahach Magna Cum Laude |
| Jennifer Reagan |
| Audrey Janet Shinkle |
| Alison Whelan Master of Arts in Education |
| Elizabeth Ann Wilhelm |
| Adrien Garritt Zambrano |
Kahoka | Chloe F. Bertschi Master of Arts in Education |
Kansas City | Chase Parker Bengtson |
| Bria Monet Berry |
| Kelsey M. Breault |
| Zara Delaine Callahan |
| Susan Maria Caman Cum Laude |
| Gene Robert Cline |
| Ashley Elizabeth Craven |
| Lydia Jane Davis Magna Cum Laude |
| Laura Mae DeDecker Cum Laude |
| Sara Joy DiRoberto Master of Accountancy |
| Matthew William Doane |
| Kevin Du |
| Megan Jean Dux |
| Joshua Ellermann |
| Brooke Evans Cum Laude |
| Morgan Foxworthy Cum Laude |
| Jake Alexander Friebohle Magna Cum Laude |
| Lucy Elizabeth Fuller Master of Arts |
| Aubrey Fulton |
| Jake J. Gibson |
| Justin Gipple |
| Clarissa Alice Goebel Cum Laude |
| Natalie Nia Hansen Cum Laude |
| Ashley Renee Henry Cum Laude |
| Julie Hewitt Cum Laude |
| Benton Hoang Cum Laude |
| Cory Lee Hogan |
| Michaela Christine Hylen Summa Cum Laude |
| Megan Hynek Magna Cum Laude |
| Emily Suzanne Jackson |
| Joshua Philip Johnson Master of Accountancy |
| Mackenzie Gayle Jones Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Sierra Nicole King |
| Kain Noel Kneib Summa Cum Laude |
| Khoa Nguyen Dang Le Cum Laude |
| Selena Nicole Montes |
| Thomas Lynn Morrison Cum Laude |
| Joshua Daniel Nastasi |
| Taylor Pascale Nelson Magna Cum Laude |
| Ashley Nicole Nieman Cum Laude |
| Andrew Michael Otto |
| Connor Lee Penland Frazier |
| David H. Phan |
| Michael D. Poindexter Magna Cum Laude |
| Marcus Rattler-Blevins |
| William Benedict J. Ressler Master of Arts in Education |
| Keaton Richey |
| Alisa Marie Rippee Cum Laude |
| Jennifer M. Rubin Master of Arts |
| Camille Rhae Smith Magna Cum Laude |
| Damian Martel Smith |
| Katherine Corinne Smith |
| Binh Tan Tran Master of Arts in Education |
| Erica Rae Van Cleave Cum Laude |
| Callie Eliza Warren |
| Caroline Julia Ross Welch |
| Silas Dalton Wood |
Kearney | Brett Andrew Morris Master of Arts in Education |
| Samantha Nichole Overall Cum Laude |
| Sadie Christine Schottel Master of Arts in Education |
Kirksville | Daniel Elias Afzal |
| Sujan Aryal |
| Natalie Diane Bast Cum Laude |
| Forrest Elizabeth Smith Beck |
| Kishor Bista |
| Anna Chandler Bloom Master of Arts in Education |
| Charmaine Joy Bunch |
| Margaret Rose Campbell Summa Cum Laude |
| Keely Kay Carter |
| Abigail Elizabeth Chamberlain |
| Ryan Michael Clark Master of Arts |
| Timothy Melvin Lee Clasby |
| Sidney Jo DeBie Cum Laude |
| Stephanie Nicole Fox |
| Julian Zi Xiang Fung Magna Cum Laude |
| Andrew Elliott Gordon |
| Nicholas R. Gordon |
| Chloey Deray Guffey |
| Maria Gurung |
| Truc Bao Ha |
| Kristin Marie Hafen Cum Laude |
| Colton William Morgan Hart |
| Samuel S.H. Hatala |
| Rose Kathleen Hatting Magna Cum Laude |
| Kinsey Lee Helton Summa Cum Laude |
| Emily Christine Heyl Magna Cum Laude |
| Tiffany Lakota Hindman |
| Will Thomas Holcomb Summa Cum Laude |
| Madi June Hoppe Cum Laude |
| Joshua Michael Hunsaker |
| Loc Hong Bao Huynh |
| Dane Mathew Justice Cum Laude |
| Francis William Kemper |
| Amanda Elizabeth Klopcic Cum Laude |
| Don Thanh Le |
| Paige Maggart |
| Stephanie Amber Magruder Master of Arts in Education |
| Sebastian G. Maldonado-Velez Cum Laude |
| Brett Danielle Marek |
| Matthew Pierce Matheney V Summa Cum Laude |
| Lorrin Taylor McBee Cum Laude |
| Brianna Faye McRoberts |
| Xavier Christian O’Brien |
| Abigail Elisabeth Oster |
| Priscilla Parisa |
| Samantha Dale Pohlman Cum Laude |
| Mandee Helen Reichel |
| Elizabeth Rea Revelle Cum Laude |
| Scott P. Schwend Cum Laude |
| Shristi Shakya |
| Ankit Shrestha |
| Alan Joseph Smith |
| Phillip Scott Stallings |
| Anastasia Steblina |
| Quan Trung Tran Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Sabrina Unseth |
| Jiayi Wang Master of Accountancy |
| Haley L. Wood |
| Jinghan Xue Master of Accountancy |
| Yulong Yang |
Kirkwood | Madeline Rose Guillemette Summa Cum Laude |
| Kathleen Susan Heitman |
| Maura Liv Kelly |
| Megan Elizabeth Kilian Summa Cum Laude |
| Sally Marie Pessin Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Allyson Kay Uhles Magna Cum Laude |
Knob Noster | Kelsey Marie Beasley |
La Grange | Catherine Daugherty |
La Plata | Erin Michelle Boren |
| Molly Elizabeth Safley |
Lake Ozark | Jennifer Michelle McGowan Cum Laude |
Lake Saint Louis | Parker Braden Gleason |
| Joshua Turner Goldstein |
| Adam Jacob Marroquin |
| Andrew Scott Milhous Cum Laude |
| Haley Marshall Thomas |
| Rebecca Deanne Wilson |
Lebanon | Danielle Levy Cum Laude |
Lees Summit | Samantha Mary Barnhart Magna Cum Laude |
| Haley Jo Bruns Cum Laude |
| Megan Elizabeth Goebel Master of Arts in Education |
| Alec Nathanael Hanshaw |
| Kaitlyn N. Heman Magna Cum Laude |
| Gregory Jochems Master of Accountancy |
| Nicole Marie Kneib |
| Jessica Lynn Rhoades Magna Cum Laude |
| Ian Christopher Siercks |
| Caley Elizabeth Smith Cum Laude |
| Denise Marie Thoreson Master of Arts in Education |
| Parker Vance Willis |
Leonard | Rachel Echternacht Master of Accountancy |
| Taylor Danice von Thun Cum Laude |
Lexington | John Edward Traczewski Master of Accountancy |
Liberty | Allison Nicole Blomdahl Cum Laude |
| Madison James Magna Cum Laude |
| Samuel Livingston Cum Laude |
| Lincoln A. McCoy |
| Julie Elizabeth Staszko |
Linneus | Matthew Lee Neeley Cum Laude |
Lohman | Cole Christopher Haugen Master of Arts in Education |
Lone Jack | Allison Marie Kelly Summa Cum Laude |
Lonedell | Joseph Aaron Miller |
Macon | Tiffany Dawn Anderson Braun |
| Allison Marie Bright |
| Daniel Earl Herrin II |
| Christian Robert Meeker |
| Valerie F. Schmidt Cum Laude |
| Sarah Murphy Whitaker |
Manchester | Leela Anne Chapman Summa Cum Laude |
| Madison Elmore |
| Stephanie Michelle Ferguson |
| Bridget Gallagher Fleming Cum Laude |
| Paige Renee Unger Master of Accountancy |
| Hollie Kristine Urbeck Cum Laude |
Marthasville | Jordan D. Miller |
Maryland Heights | Jason Chad Bladow Cum Laude |
| Leticia Sofia Gonzalez |
| Adam Scott Laytham Magna Cum Laude |
| Taylor Laytham Master of Arts |
| Audrey Masek Master of Arts in Education |
| Mary Clare Pond Magna Cum Laude |
| Kaitlyn Christine Preis |
| Gabriel Christian Sander Cum Laude |
| John Robert Wiesler Cum Laude |
Maysville | Avery W. Whitsell |
Memphis | KatRina Annette Burgess Master of Arts |
Milan | Zackary Zane Doak |
Moberly | Joelle Nora Ai Axton Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Taylor Renee Fusselman |
| Derek Wayne Neubauer |
| Abigail Lynn Whitson Cum Laude |
Monett | William Alan Townsend Magna Cum Laude |
Montgomery City | Makayla LeighAnne Yager Master of Arts in Education |
Moscow Mills | Dalton Gilbert |
Mount Vernon | Amelia Charlotte McElveen Cum Laude |
| Kayleigh Anne McElveen |
New Hampton | Daniel David Kennedy |
New Haven | Alexis Haylee Husmann Cum Laude |
| Amanda Nicole Tindall Master of Arts in Education |
New London | Dalton Morgan Powell Valedictorian/Summa Cum Laude |
Novinger | Megan Elaine Matheney Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Maeghan Dawn Smith |
O Fallon | Nathaniel Brouillet |
| Sarah Bruns Magna Cum Laude |
| Jaden Avery Butzen Master of Arts in Education |
| Claire Clauson Cum Laude |
| James D. Haney |
| Joshua Paul Hempen |
| Megan Ana Kay Horn |
| Emily Hughes |
| Samaria Nicole Johnson |
| Megan Christine Lenhard |
| Nicole Libbert Master of Arts in Education |
| Megan Lumenello |
| Kymberly Maine Magna Cum Laude |
| Andrew Thomas Mangrum |
| Kathryn Adelaide Phillips |
| Lauren Kathleen Ragsdale Master of Arts in Education |
| Sara Ashley Saulich Master of Arts |
| Lauren Paige Smith |
| Adam Joseph Venneman Summa Cum Laude |
| Casey Renee Whitehead Summa Cum Laude |
| Tyler Daniel Whitehead |
| Sarah Virginia Wilkins Magna Cum Laude |
| Dylan Ziegemeier |
Oak Grove | Nicolas John Arnone Cum Laude |
Odessa | Traix Alexander Heiden Cum Laude |
Orrick | Ezekiel Augustine Murphy Cum Laude |
Osage Beach | Connor W. Burton |
Overland | Allison Michelle Jovanovic |
Ozark | Jeremy J. Dorrell |
Pacific | Hannah Conforti |
| Mackenzie Fagan |
| Kasey Ruth Hancock Cum Laude |
| Danny Lewis Hearst Cum Laude |
| Eric David Hilker Magna Cum Laude |
| Sierra Nichole Sams |
| Nathan Daniel Stuertz |
Palmyra | Madalyn Quinn Bartels Summa Cum Laude |
| Alec Joel Bland |
| Danielle Cox Master of Accountancy |
| Alexis Nicole Van Nostrand |
Park Hills | Jessica Lynne Kottmeier |
| John Taylor Phegley Cum Laude |
Parkville | Marie Ann Gehrke Cum Laude |
| Taylor M. McLeod Cum Laude |
| Caleb Walker Siebert Magna Cum Laude |
Peculiar | Rebecca Christine Millard Cum Laude |
Perryville | Kaitlyn Chotrow Cum Laude |
| Luke Alexander Edwards |
| Ashley Lynn’e Moll Cum Laude |
Platte City | Kaly Edwards |
| Haley Lynn Johnson Cum Laude |
| Victoria Murphy |
Plattsburg | Haleigh Nicole Oetting |
Pleasant Hill | Trevor Austin Burge |
| Kaitlin Cecile Long Magna Cum Laude |
Raymore | Riley Rose Daufenbach |
| Kaylen Marie Fowler |
Raytown | Micah Robert Palmer Magna Cum Laude |
Richards | Nakell Lea Baker Magna Cum Laude |
Richmond | Justin Hunter Persell |
Richmond Heights | Christopher John Goeckner Magna Cum Laude |
Rolla | Colin Landers Darnell Cum Laude |
| Hannah Whitt |
Russellville | Khala Brianne Schulte Magna Cum Laude |
Saint Charles | Allison Elizabeth Beckmann |
| Andrea Lynn Bleikamp Summa Cum Laude |
| Mason David Bracken Magna Cum Laude |
| Kailey Vail Braddy Cum Laude |
| Jazmyn Taylar Burnitt-Erp Master of Arts in Education |
| Allison Sue Comfort |
| Katherine Dunham Master of Arts in Education |
| Emily Fitzgerald |
| Josie Greenemay Magna Cum Laude |
| Ryan Michael Gwaltney |
| Jacob Huston Haubner Cum Laude |
| Meaghan Anne Hill |
| Tashina Arazelys Jemmott |
| Katherine Kerkemeyer Cum Laude |
| Allison E. McDonell |
| Royalle Antoinette Moore |
| Payton Nicole Murphy |
| Andrew Vladimir Oleshchuk |
| Ryan Russell Phillips |
| Alexander Thomas Ponche |
| Nicholas George Ponche |
| Jennifer Ann Preusser Master of Arts in Education |
| Hanna Marie Richardson |
| Jack Rodell |
| Emily Sallade |
| Katie Lynn Schmitz Master of Accountancy |
| Haleigh Elizabeth Stiens Master of Arts in Education |
| Andrew T. Still IV |
| Andrew David Stratmann Summa Cum Laude |
| Alison Catherine Strickler Cum Laude |
| Heidi Tripp Cum Laude |
Saint Clair | Katie Denise Tauchert Cum Laude |
Saint Joseph | Olivia Denise Brady |
| Jonathan Edward Connally |
| Marissa Eve Dasta Cum Laude |
| David Gilmore |
| Mayme Elizabeth Lawrence |
| Taylor Lynn Ordnung Cum Laude |
| Colleen Dian Prendergast |
| Kelly Diane Proctor |
| Taranjit Sohal Cum Laude |
| Marliss Annie Zwaschka Magna Cum Laude |
Saint Louis | Michael Paul Allen |
| Alexandra Marie Angle Master of Arts in Education |
| Ian Antrim Cum Laude |
| Matthew Beers |
| Brian Theodore Behrens |
| Austin Bender Master of Accountancy |
| Hope Jae Berntsen Master of Arts in Education |
| Grace Bodman |
| Brandall Corde’ Bond |
| Emily Ann Bono |
| Ann Acklen Brown |
| Joshua Dale Brumfield |
| Nicole Marie Bunse |
| Maria C. Caputa Master of Arts in Education |
| Alexis Kiersten Carroll |
| Brendan Michael Cirillo |
| Michael Christopher Davies |
| Lindsey Anne Davis Master of Arts in Education |
| Cara Danielle DeBellis |
| Anna Deck |
| Kelly Dobbs Cum Laude |
| Amber Danielle Draper |
| Julianne Louise Crockett Master of Arts in Education |
| Madeline Edgerley |
| Nicholas Low Everding |
| Ryan Kier Fagan |
| Jeremy Kyle Falloon Summa Cum Laude |
| Sarah Jane Fee Master of Arts in Education |
| Christian Iredell Flanery |
| Samuel Meyers Gallup |
| Krishna Ganim |
| Marisa Anne Gearin Summa Cum Laude |
| Mitchell Gegg |
| William Daniel Genazzi |
| Aaron Gershman |
| Sean Gibbons |
| Sally Ann Grone Master of Accountancy |
| Jessica Michelle Hack |
| Michelle Elizabeth Hadler Master of Arts in Education |
| Abigail Alison Hilliard |
| Kaitlyn Holzschuh Cum Laude |
| Lester Dominick Hubble Summa Cum Laude |
| Jacob R. Hurst Master of Arts in Education |
| Brian Steven Jacob Master of Arts in Education |
| Katie Marie Johnston Master of Arts in Education |
| Nathaniel Sayer Kardesch |
| Elizabeth Ann Kearns-Bratton Cum Laude |
| Justin Craig Klohr |
| Christa Lynn Kopp Cum Laude |
| Jennifer Marie Kramp |
| Mathew John Kuehnle |
| Anna Lang Magna Cum Laude |
| Kyle Langeneckert |
| Trevor James Leighton |
| Erin Leventhal |
| Emily Marie Lichtenstein |
| Mariano David Marin |
| Luke D. Matthews |
| Chelsea Anyel McCoy |
| Kelsey Renee Moore Cum Laude |
| Kara Marie Nord |
| Kevin Bradley Ogle Magna Cum Laude |
| Rebecca Anne Ohmer Cum Laude |
| Amy Oliver Magna Cum Laude |
| Kristen Anne Ottenlips Master of Arts |
| Joseph John Paglisotti Cum Laude |
| Patrick Michael Pardo |
| Steven Philip Paster |
| Shaili Patel |
| Brice Daniel Pavey Cum Laude |
| Isaac Pearlstone Master of Arts in Education |
| Caitlyn Priese |
| Samuel Michael Reuter |
| Alyssa Kate Reynolds |
| Andrew Steven Riek |
| Breanna Nichole Rigger Cum Laude |
| Elizabeth Willis Roe |
| Christina Marie Rudolph Magna Cum Laude |
| Mikayla Satchell Summa Cum Laude |
| Amanda Marie Schlaker Summa Cum Laude |
| Timothy Austin Schmitt |
| Will Patrick Schuchard Cum Laude |
| Jayme Nicole Shadowens Magna Cum Laude |
| Tiffany Marie Shearer Magna Cum Laude |
| Rainey Shipp |
| Katharine Rose Siemer Cum Laude |
| Sean Michael Simpson |
| Mackenzie Grant Smith |
| James Fred Sorsen Magna Cum Laude |
| Taylor Steinhart |
| Derrick Joseph Stone Master of Arts in Education |
| Madelyn Sulkowski |
| Trista Joy Sullivan |
| Brendan Joseph Thomas |
| Naila Saleem Vohra |
| Franchot DeShun Walker |
| Julia Rose Walther Summa Cum Laude |
| Carrie Whitson |
| Rachel Anna Ziebarth Magna Cum Laude |
Saint Peters | Rebecca Ellen Bates |
| Danielle Marie Boyle Magna Cum Laude |
| Jenna Marie Canoy Master of Arts in Education |
| Jeff Daniel Ciskowski |
| Brian Zachary East Cum Laude |
| Makenna Ann Farrier Magna Cum Laude |
| Nicole Fiore Cum Laude |
| Nina R. Flynn |
| David James Gambino |
| Thomas Miles Goodman |
| Kelsey Hamel Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Clara Elizabeth Hughes Master of Arts in Education |
| Jacqueline Jones Cum Laude |
| Shelby Kane Master of Arts in Education |
| Brandon Allen Merkel Cum Laude |
| Rebekah Roessler Cum Laude |
| Brigid O’Connell Scherer |
| Victoria Renee Spain Cum Laude |
| Leo Speno Master of Accountancy |
| Justin Patrick Weaver |
| Megan Whitehead Cum Laude |
| McKenzie Nicole Wishman Cum Laude |
Sainte Genevieve | Rebecca Michelle Abt Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Melanie Jean Dippold Cum Laude |
| Rachael Elyse Palmer Valedictorian/Summa Cum Laude |
Sappington | Donald L. Ewart III |
Savannah | Robert Lee Bryant |
Shelbina | Alex Joseph Blackford |
| Sandra Marie Greenwell |
Shelbyville | Ashley Caroline Coe Magna Cum Laude |
Sibley | Rebecca Fawn Elder Magna Cum Laude |
| Anna Marie Sims Master of Arts |
Smithville | Karlie Bischoff |
| Melissa Shields Janney Magna Cum Laude |
| McKenzie Abigail Veselic Master of Arts |
Sparta | Addie Irene Schmitz |
Springfield | Derek Glennon Bischof |
| Ryan Karl Bunselmeyer |
| Meredith Ashley Gale |
| Zachary A. Looney |
| Ariana Marie Schulte Summa Cum Laude |
Stanberry | Jordan Nicole Garner Summa Cum Laude |
Strafford | Jacob W. Buxton |
| Cole Dakota Davidson Summa Cum Laude |
Sullivan | Adam Michael Tiefenbrunn |
Taylor | Mitchell Wade Sutter Cum Laude |
Tina | Elizabeth Rounkles |
Trenton | Mackenzie Jo Mack Master of Arts |
Troy | Cheyenne Nicole Detjen Cum Laude |
Union | Stephen Joseph Burgess |
| Sandra Veronica Dostalik Cum Laude |
Valley Park | Matthew James Dodge |
| Emily Nadine Hahn Cum Laude |
| George P. Stevens |
| Zachary Wilson |
| Zoe MacKenzie Zaiss |
Villa Ridge | Madison Renee Hurst Magna Cum Laude |
Warrensburg | Christy Baile Crouse Summa Cum Laude |
| Tia Anjali Sarkar Magna Cum Laude |
Warrenton | John Allen Jeskey III Master of Arts in Education |
Washington | Joseph D. Haddox |
| Casey Michael Kuchem Cum Laude |
| Joshua David Simons Magna Cum Laude |
| Grace Anna Rose Walde Valedictorian/Summa Cum Laude |
Webster Groves | Shannon Davis Cum Laude |
| Grant Edmund Martel |
| Megan Mary O’Brien Master of Arts in Education |
| Alexander James Ward |
Weldon Spring | Amanda Lynn Barczykowski Master of Arts in Education |
| Sidney Ann King |
Wentzville | Christopher Beckmann |
| Carolina Benitez Cum Laude |
| Brynn Ellen Diggs |
| Ashley Lynn Unland Master of Accountancy |
West Plains | Morgan Leah Jones Valedictorian/Summa Cum Laude |
Wildwood | Marissa DeAntoni |
| Mary Di Valerio Summa Cum Laude |
| Jonathan R. Funke |
| Luke David Gentry |
| John Guenther |
| Sarah Haller Master of Arts in Education |
| Joshua Andrew Malmstrom |
| Matthew Joseph Mannion Cum Laude |
| Frank J. Mott Magna Cum Laude |
| Morgan Kate Poisson Valedictorian/Summa Cum Laude |
| Sarah Katherine Reno |
| Megan Lee Robison Cum Laude |
| Jessica Marie Sebek Cum Laude |
| Edward John Strode |
| Mary Coleman Tomlinson Magna Cum Laude |
| Lauren Wright |
| Dean Edward Wymer III |
Willard | Remington Morgan Hampton |
Wright City | Drake Michael Gens |